Aktualności

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci

Minęło już wiele dni odkąd widzieliśmy się w przedszkolu. To trudny czas dla nas wszystkich. Pozostając tak długo w domu, tęsknimy za Wami, za przedszkolem i normalnością, do której przywykliśmy.  Z niektórymi dziećmi zobaczymy się już niedługo.Inne dzieci jeszcze przez pewien czas zostaną w domu, aby wrócić do przedszkola, kiedy niebezpieczeństwo zarażenia wirusem zmniejszy się.  W związku z tym dzieci będą połączone w inne grupy niż dotychczas i mogą bawić się w innych salach.

W  naszym przedszkolu będzie trochę inaczej niż kiedyś. Z Waszych sal usunięte zostały te zabawki i przedmioty, których dezynfekcja jest niemożliwa.   W przedszkolu spotkacie Wasze Panie, które mogą mieć na sobie maseczki, przyłbice, rękawiczki i fartuchy ochronne. Jednak chyba poznacie kto się za nimi kryje??? Poznajesz???

Przez najbliższy czas będziecie rozstawać się z rodzicami przed wejściem do przedszkola. Tam Pani zmierzy Wam temperaturę. Nie wszyscy będą w swoich salach i ze swoimi kolegami i koleżankami, ale to ważne, żebyśmy podzielili się tak, aby uchronić się przed zarażeniem. Wszyscy dorośli i dzieci muszą pozostawać ze sobą w bezpiecznej odległości zarówno podczas zabawy, wykonywania czynności higienicznych jak i spożywania posiłków.

W najbliższym czasie, w sposób szczególny, będziemy zwracać uwagę na przestrzeganie zasad higieny, zwłaszcza dokładne mycie rąk.

WSZYSCY MUSIMY PRZESTRZEGAĆ USTALONYCH ZASAD!!!!!

Pomimo trudności zrobimy wszystko, żeby czas spędzony w przedszkolu był dla Was miły i ciekawy.

 

 

https://www.gdynia.pl/nauka-2,7718/powrot-do-przedszkoli-i-zlobkow-przygotowania-gdyni,549427