Aktualności

ELEKTROODPADY

Drodzy Rodzice

Już po raz kolejny Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie ekologicznym ,,Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” organizowanym przez Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki.

Sprzęt elektryczny i elektroniczny będziemy zbierać do marca.  Na chwilę obecną prosimy przynosić do przedszkola sprzęt małogabarytowy.

(np.: telefony komórkowe, GPS, kalkulatory kieszonkowe, routery, komputery osobiste, drukarki, odkurzacze, zamiatacze do dywanów, urządzenia do szycia, oprawy oświetleniowe, żelazka, tostery, noże elektryczne, czajniki elektryczne, zegary i zegarki, golarki elektryczne, wagi, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, kalkulatory, odbiorniki radiowe, kamery wideo, sprzęt wideo, sprzęt hi-fi, instrumenty muzyczne, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, elektryczne lub elektroniczne zabawki, sprzęt sportowy, do nurkowania, biegania, wiosłowania itd., czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, małogabarytowe narzędzia elektryczne i elektroniczne itp..)

Sprzęt wielkogabarytowy prosimy jeszcze trzymać. Poinformujemy, kiedy będzie można go przynosić do placówki.

Uwaga: nie zbieramy odpadów niebezpiecznych typu: świetlówki, akumulatory, tonery. Sprzęt taki jak chłodziarki, lodówki i zamrażarki tylko kompletny tzn. z agregatami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.